Зразкова особистість. Правила життя Джона Рокфеллера.

 

Американський підприємець і філантроп Джон Девісон Рокфеллер (8 липня 1839 - 23 травня 1937). Перший у світі доларовий мільярдер, вважається найбагатшою людиною новітньої епохи і однією з найбагатших усіх часів.

Найголовніше питання, що стосується багатства - що ви будете з ним робити?

Я можу відзвітувати за кожен зароблений мною мільйон, крім першого.

Якщо у тебе мало грошей, треба робити бізнес. Якщо грошей немає зовсім, треба робити бізнес терміново! Прямо зараз!

Хто весь день працює, тому ніколи заробляти гроші.

Бідність виникає, якщо ухилятися від відповідальності. Не вигадуй собі виправдання - чому саме зараз ти не можеш почати йти до своєї мети.

Бідне оточення практично завжди тягне тебе в бідність. Навіть у дуже багатих людей завжди знайдуться родичі, друзі та інші прохачі, які, якщо від них професійно не відбиватися, швидко позбавлять тебе грошей, цілей і твоєї мрії. Якщо ти людина поки бідна, то, швидше за все в твоєму оточенні просто не люблять, не поважають, а деякі навіть ненавидять багатих. Завжди треба спілкуватися з Оптимістами і Переможцями.

Будь-який, навіть незначний успіх вимагає жертв. Ви зобов'язані щось віддати, якщо хочете щось отримати. Тільки вклавши ваші сили, ваші здібності і ваш дорогоцінний час, ви зможете досягти бажаних результатів. Нічого в житті не дається просто так - це істина, яка виправдовує себе раз за разом вже протягом довгого часу.

Гроші приходять до тебе через інших людей. Спілкуйся! Нетовариські люди вкрай рідко стають багатими!

Гроші мають дивну здатність вносити суперечності навіть в найміцніші стосунки. Якщо ви не хочете, щоб матеріальні питання зруйнували те, що для вас дороге, не змішуйте бізнес і особисте життя.

Дружба, заснована на бізнесі краще, ніж бізнес, заснований на дружбі.

Я завжди намагався перетворити кожну невдачу в можливість.

Не треба боятися великих витрат. Треба боятися маленьких доходів.

Я волів би отримувати дохід 1% від від зусиль ста чоловік, ніж від 100% своїх власних.

Уміння поводитися з людьми - це товар, який можна купити точно так само, як ми купуємо цукор чи каву... І я заплачу за таке вміння більше, ніж за будь-що інше на світі.

Людина, успішна в житті, повинна іноді йти проти течії.

Я швидше найняв би людину з ентузіазмом, ніж людину, яка все знає.

Хороше управління полягає в тому, щоб показувати посереднім людям, як зробити роботу чудових людей.

Я не думаю, що є яка-небудь інша якість настільки істотна для будь-якого виду успіху, як наполегливість. Наполегливість може подолати все, навіть закони природи.

Заробіть репутацію, і вона буде працювати на вас.

Якщо ви думаєте, що розмір щастя безпосередньо залежить від розміру банківського рахунку, ви помиляєтеся. Щасливою людину роблять емоції, спогади, почуття і близькі люди. Якщо ви все це замінете роботою, знайти щастя вам не допоможуть ніякі мільйони.

Я вважаю, що мій обов'язок - заробляти гроші, ще більше грошей, і використовувати зроблені гроші на благо своїх ближніх, як велить мені моя совість.

У мене було відчуття, що я був успішний і всюди отримував прибуток, тому що Господь знав про те, що я збираюся розвернутися і віддати по повній.

Я не знаю нічого більш жалюгідного, ніж людина, яка присвячує весь свій час тому, щоб робити гроші заради грошей.

Шлях до величезного багатства лежить тільки через пасивний дохід! Дохід, який приходить до тебе незалежно від твоїх зусиль. Створи джерело пасивного доходу і живи собі на втіху!

Якщо ваша єдина мета полягає в тому, щоб стати багатим, ви ніколи її не досягнете.

Кожне право передбачає відповідальність; кожна щаслива можливість передбачає обов'язок; володіння передбачає зобов'язання.

Після того як ви вчините правильно, найголовніше - це дати людям знати, що ви робите правильно.

Багатство - або велике благословення, або прокляття.

Не бійтеся пожертвувати хорошим заради великого.

Джерело інформації: 

інтернет-видання "Цей день в історії."

Коментарі

Популярні публікації